Marta Ławska zaśpiewała dla pań z gminy Bełchatów (wideo)
OLEŚNIK 08.03.2013

Piękne, wiosenne już tulipany, domowe wypieki,  musujący napój i przede wszystkim wspaniała atmosfera czekały na wszystkie panie, które wieczór 8-go marca zdecydowały się spędzić w Oleśniku. Obchody Dnia Kobiet, zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury zgromadziły ponad sto pań, choć o frekwencję do samego końca drżał gospodarz tego miejsca, radny Jerzy Kowalczyk. Niepotrzebnie – jak mogliśmy się przekonać humory dopisywały od samego początku, sala wypełniła się po brzegi, a sama uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od życzeń składanych przez wójta Kamila Ładziaka i przewodniczącego Jacka Bakalarczyka.
Po tych miłych słowach przyszedł czas na czyny.  Panowie obdarowali panie tulipanami, wzniesiono też toast za zdrowie wszystkich mieszkanek gminy Bełchatów. Gwiazdą wieczoru była Marta Ławska, mieszkanka Bełchatowa, uczestniczka telewizyjnego programu X-Faktor. Marta występowała już w tym programie dwa lata temu, teraz próbuje ponownie.  Jeszcze w marcu widzowie TVN będą mogli wysłuchać jej interpretacji utworu The Beatles. Marta Ławska zaśpiewała dla mieszkanek naszej gminy najpiękniejsze przeboje polskie i zagraniczne.  Nie ma co ukrywać, występ przypadł paniom do gustu, nie brakowało momentów, kiedy sala śpiewała wraz z artystką.
To był naprawdę miły wieczór. Szkoda, że dzień kobiet jest tylko raz w roku.  Wszystkim mieszkankom naszej gminy solennie obiecujemy, że i za rok staniemy na wysokości zadania.  Trzymajcie nas za słowo!

Aby obejrzeć materiał filmowy w jakości HD kliknij TUTAJ i przejdź na nasz kanał YouTube!