Fantówka w Dobrzelowie (wideo i foto)
DOBRZELÓW 14.07.2012

Oby tylko nie padało – mówili od rana mieszkańcy Dobrzelowa. Wszystko dlatego, że w sobotni wieczór druhowie z miejscowej jednostki OSP organizowali fantówkę. Pogoda rzeczywiście nie była wymarzona, ale humory dopisywały, a frekwencja była chyba większa niż przed rokiem. No i co najważniejsze, na fantówkę przychodzą tu całe, wielopokoleniowe rodziny. Sąsiedzkie spotkanie pod gołym niebem jak zawsze połączone było z loterią fantową. Do wygrania rozmaitości: słodycze, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki i żywy inwentarz - koguty, gołębie a nawet królik. Nic dziwnego, że chętnych do udziału w losowaniu było wielu. Szczęście uśmiechnęło się do naszego wójta – Kamil Ładziak do domu mógł wrócić z kogutem, a właściwie – kogutkiem.  Na fantówce w Dobrzelowie nie mogło zabraknąć strażackiej orkiestry. Muzycy z OSP Dobrzelów zaprezentowali wiązankę standardów muzyki rozrywkowej i choć bisowali, to porwali do tańca głównie dzieci. Starsi nieco dłużej zbierali się na odwagę… 

 

 Aby obejrzeć materiał w jakości HD kliknij TUTAJ i przejdź na nasz kanał YouTube.